Huis > producten > condensatoren > Aluminium - Polymer Condensatoren > 2.5SWZ330MR09
2.5SWZ330MR09
2.5SWZ330MR09
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2.5SWZ330MR09 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2.5SWZ330MR09
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 2.5SWZ330MR09 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4869 pcs Data papier SLG, SWZ, SW Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 2.5V
Type Polymer Tolerantie ±20%
Surface Mount Land Size 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie PC-CON, SWZ Rimpelstroom @ Hoge frequentie 3A @ 100kHz
ratings - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2917 (7343 Metric) Andere namen 1189-1560-2
25SWZ330MR09
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.90mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm
gedetailleerde beschrijving 330µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 330µF