Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 200MXG330MEFC22X25
200MXG330MEFC22X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 200MXG330MEFC22X25 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 200MXG330MEFC22X25
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 39112 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 200MXG330MEFC22X25 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 39112 pcs Data papier MXG Series DatasheetLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Serie MXG
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.37A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.055A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 330µF toepassingen General Purpose