Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 250MXG1200MEFC35X35
250MXG1200MEFC35X35
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 250MXG1200MEFC35X35 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 250MXG1200MEFC35X35
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 17610 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 250MXG1200MEFC35X35 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 17610 pcs Data papier MXG Series DatasheetLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Serie MXG
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.3A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 3.45A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 1200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 1200µF toepassingen General Purpose