Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 250PX220MEFC18X35.5
250PX220MEFC18X35.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 250PX220MEFC18X35.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 250PX220MEFC18X35.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 250PX220MEFC18X35.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 51402 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecPX Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Serie PX
Rimpelstroom @ Lage frequentie 485mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 582mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 220µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 220µF