Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 25MH76R8MEFC4X7
25MH76R8MEFC4X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25MH76R8MEFC4X7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25MH76R8MEFC4X7
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD
Product parameter
Onderdeel nummer 25MH76R8MEFC4X7 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1087050 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecMH7 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Serie MH7
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.059" (1.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 6.8µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Capaciteit 6.8µF