Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 25ML220MEFC8X9
25ML220MEFC8X9
25ML220MEFC8X9
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25ML220MEFC8X9 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25ML220MEFC8X9
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 25ML220MEFC8X9 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 496710 pcs Data papier ML SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie ML
Rimpelstroom @ Lage frequentie 190mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 228mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 1189-4161
25ML220MEFC8X9-ND
Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Capaciteit 220µF