Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 25ML47MEFCT56.3X5
25ML47MEFCT56.3X5
25ML47MEFCT56.3X5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25ML47MEFCT56.3X5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25ML47MEFCT56.3X5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 25ML47MEFCT56.3X5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1029916 pcs Data papier ML SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie ML
Rimpelstroom @ Lage frequentie 65mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 97.5mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.098" (2.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 47µF toepassingen General Purpose