Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 25MS56.8MEFC4X5
25MS56.8MEFC4X5
25MS56.8MEFC4X5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25MS56.8MEFC4X5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25MS56.8MEFC4X5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 6.8UF 20% 25V RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer 25MS56.8MEFC4X5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 6.8UF 20% 25V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1388054 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecMS5 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Serie MS5
Rimpelstroom @ Lage frequentie 19mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 28.5mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.059" (1.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 6.8µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 6.8µF toepassingen General Purpose