Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 25YXG150MEFC6.3X11
25YXG150MEFC6.3X11
25YXG150MEFC6.3X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25YXG150MEFC6.3X11 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25YXG150MEFC6.3X11
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 25YXG150MEFC6.3X11 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 853624 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecYXG Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie YXG
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.098" (2.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 150µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Capaciteit 150µF