25YXG3300MEFCGC18X25
25YXG3300MEFCGC18X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25YXG3300MEFCGC18X25 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25YXG3300MEFCGC18X25
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 25YXG3300MEFCGC18X25 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 82639 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecYXG Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Serie YXG
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.198A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 3.14A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 19 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 3300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Capaciteit 3300µF