Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 25ZLG470MEFCT810X16
25ZLG470MEFCT810X16
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25ZLG470MEFCT810X16 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25ZLG470MEFCT810X16
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 25ZLG470MEFCT810X16 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 249892 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZLG Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie ZLG
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.001A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.82A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 20 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Capaciteit 470µF