Huis > producten > condensatoren > Aluminium - Polymer Condensatoren > 2SZE150M
2SZE150M
2SZE150M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2SZE150M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2SZE150M
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 2SZE150M Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4501 pcs Data papier SXB,SXE,SLE,SZE Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 2V
Type Polymer Tolerantie ±20%
Surface Mount Land Size 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie PC-CON, SZE Rimpelstroom @ Hoge frequentie 3A @ 100kHz
ratings - Packaging Original-Reel®
Verpakking / doos 2917 (7343 Metric) Andere namen 1189-1615-6
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.055" (1.40mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 5 mOhm
gedetailleerde beschrijving 150µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 150µF