Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 350BXC68MEFCGC18X25
350BXC68MEFCGC18X25
350BXC68MEFCGC18X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 350BXC68MEFCGC18X25 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 350BXC68MEFCGC18X25
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 350BXC68MEFCGC18X25 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 61004 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecBXC Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 350V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Serie BXC
Rimpelstroom @ Lage frequentie 588mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.47A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -25°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 68µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 68µF toepassingen General Purpose