Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 350BXF56M16X20
350BXF56M16X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 350BXF56M16X20 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 350BXF56M16X20
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 350BXF56M16X20 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 78343 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecBXF Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 350V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Serie BXF
Rimpelstroom @ Lage frequentie 480mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.2A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -25°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 56µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Capaciteit 56µF