Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 350USC470MEFC25X50
350USC470MEFC25X50
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 350USC470MEFC25X50 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 350USC470MEFC25X50
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 19539 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 350USC470MEFC25X50 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 19539 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecUSC Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 350V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Serie USC
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.55A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 3.57A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Temperatuur -25°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte - Zittend (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 470µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 470µF toepassingen General Purpose