Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 35KXF2200MEFC22X20
35KXF2200MEFC22X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35KXF2200MEFC22X20 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35KXF2200MEFC22X20
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 2200UF 20% 35V SNAP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 56354 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35KXF2200MEFC22X20 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 2200UF 20% 35V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 56354 pcs Data papier KXF SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Serie KXF
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.04A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.196A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 2200µF toepassingen General Purpose