Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 35ML100MEFCT78X7.5
35ML100MEFCT78X7.5
35ML100MEFCT78X7.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35ML100MEFCT78X7.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35ML100MEFCT78X7.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
25000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35ML100MEFCT78X7.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 797672 pcs Data papier ML SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie ML
Rimpelstroom @ Lage frequentie 125mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 150mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 1189-3732-3
35ML100MEFCT78X7.5-ND
Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.335" (8.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Capaciteit 100µF