Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 35MS547MEFC8X5
35MS547MEFC8X5
35MS547MEFC8X5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35MS547MEFC8X5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35MS547MEFC8X5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer 35MS547MEFC8X5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 881355 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecMS5 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie MS5
Rimpelstroom @ Lage frequentie 85mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 127.5mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.098" (2.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 47µF toepassingen General Purpose