Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 35MU105MB13225
35MU105MB13225
35MU105MB13225
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35MU105MB13225 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35MU105MB13225
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 1UF 20% 35VDC 1210
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35MU105MB13225 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 1UF 20% 35VDC 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 27364 pcs Data papier MU Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 35V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±20%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie PMLCAP®, MU ratings -
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Andere namen 1189-2529-1 Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 4 (72 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.063" (1.60mm)
Kenmerken - diëlektrische materiaal Acrylic, Metallized
gedetailleerde beschrijving 1µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) Capaciteit 1µF