Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 35MXC3900MEFC20X30
35MXC3900MEFC20X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35MXC3900MEFC20X30 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35MXC3900MEFC20X30
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 3900UF 20% 35V SNAP
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35MXC3900MEFC20X30 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 3900UF 20% 35V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 28546 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecMXC Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.787" Dia (20.00mm) Serie MXC
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.78A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.047A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 3900µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 3900µF toepassingen General Purpose