Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 35SGV220M10X10.5
35SGV220M10X10.5
35SGV220M10X10.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35SGV220M10X10.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35SGV220M10X10.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
12500 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35SGV220M10X10.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie SGV
Rimpelstroom @ Lage frequentie 450mA @ 120Hz ratings AEC-Q200
Polarisatie - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Radial, Can - SMD Andere namen 1189-4234-2
35SGV220M10X10.5-ND
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 220µF toepassingen Automotive