Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 35ZL33MEFC5X11
35ZL33MEFC5X11
35ZL33MEFC5X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35ZL33MEFC5X11 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35ZL33MEFC5X11
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35ZL33MEFC5X11 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1154352 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZL Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie ZL
Rimpelstroom @ Lage frequentie 100mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 250mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.079" (2.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 300 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 33µF