Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 400BXW150MEFR16X45
400BXW150MEFR16X45
400BXW150MEFR16X45
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 400BXW150MEFR16X45 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 400BXW150MEFR16X45
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 150UF 20% 400V T/H
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 400BXW150MEFR16X45 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 150UF 20% 400V T/H Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 54475 pcs Data papier BXW SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Serie BXW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 950mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.138A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 1189-3168 Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 45 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Capaciteit 150µF