400HXG680MEFCSN35X50
400HXG680MEFCSN35X50
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 400HXG680MEFCSN35X50 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 400HXG680MEFCSN35X50
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 400HXG680MEFCSN35X50 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 12403 pcs Data papier HXG Series DatasheetLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Serie HXG
Rimpelstroom @ Lage frequentie 3.47A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 4.858A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Andere namen 1189-1968 Temperatuur -25°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Capaciteit 680µF