Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 400LSG10000M90X191
400LSG10000M90X191
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 400LSG10000M90X191 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 400LSG10000M90X191
Fabrikant Rubycon
Beschrijving SCREW TERMINAL
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 617 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
8 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 400LSG10000M90X191 Fabrikant Rubycon
Beschrijving SCREW TERMINAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 617 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecLSG Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 3.543" Dia (90.00mm) Serie LSG
Rimpelstroom @ Lage frequentie 22.1A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 30.94A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals Temperatuur -25°C ~ 105°C
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 1.236" (31.40mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 7.638" (194.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 10000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C Capaciteit 10000µF