Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 400MXC150MEFC25X30
400MXC150MEFC25X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 400MXC150MEFC25X30 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 400MXC150MEFC25X30
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 34091 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 400MXC150MEFC25X30 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 34091 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecMXC Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Serie MXC
Rimpelstroom @ Lage frequentie 880mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.232A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Temperatuur -25°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 150µF toepassingen General Purpose