Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 400QXW39MEFR8X50
400QXW39MEFR8X50
400QXW39MEFR8X50
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 400QXW39MEFR8X50 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 400QXW39MEFR8X50
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 39UF 20% 400V T/H
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 400QXW39MEFR8X50 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 39UF 20% 400V T/H Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 113585 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecQXW Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie QXW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 350mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen 1189-3479
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 39µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 39µF toepassingen General Purpose