Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 400RX301M6.3X11
400RX301M6.3X11
400RX301M6.3X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 400RX301M6.3X11 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 400RX301M6.3X11
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 400RX301M6.3X11 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 508738 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecRX30 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie RX30
Rimpelstroom @ Lage frequentie 12mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 60mA @ 100kHz
ratings AEC-Q200 Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 1189-2287 Temperatuur -25°C ~ 130°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 130°C
Afstand tussen de draden 0.098" (2.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 1µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 130°C Capaciteit 1µF