Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 400SAW47MEFCGC16X25
400SAW47MEFCGC16X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 400SAW47MEFCGC16X25 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 400SAW47MEFCGC16X25
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 400SAW47MEFCGC16X25 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 95616 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecSAW Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Serie SAW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 280mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 322mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -25°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 33 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 47µF toepassingen General Purpose