420MXK680MEFCSN30X50
420MXK680MEFCSN30X50
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 420MXK680MEFCSN30X50 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 420MXK680MEFCSN30X50
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 420MXK680MEFCSN30X50 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 13820 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecMXK Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 420V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Serie MXK
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.5A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 3.5A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tray Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Andere namen 1189-2643 Temperatuur -25°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 680µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Capaciteit 680µF