Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 450BXA47M18X31.5
450BXA47M18X31.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 450BXA47M18X31.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 450BXA47M18X31.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 450BXA47M18X31.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 42762 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecBXA Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Serie BXA
Rimpelstroom @ Lage frequentie 440mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 880mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -25°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 30 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 47µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Capaciteit 47µF