Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 450TXW68MEFC16X35
450TXW68MEFC16X35
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 450TXW68MEFC16X35 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 450TXW68MEFC16X35
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 450TXW68MEFC16X35 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 49379 pcs Data papier TXW SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Serie TXW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 590mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 885mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -25°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 45 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 68µF toepassingen General Purpose