450VXH100MEFCSN22X25
450VXH100MEFCSN22X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 450VXH100MEFCSN22X25 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 450VXH100MEFCSN22X25
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 450VXH100MEFCSN22X25 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 50835 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecVXH Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Serie VXH
Rimpelstroom @ Lage frequentie 850mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.19A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Andere namen 1189-2028
450VXH100MEFCSN22X25-ND
Temperatuur -25°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C Capaciteit 100µF