Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 450VXH270MEFC35X30
450VXH270MEFC35X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 450VXH270MEFC35X30 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 450VXH270MEFC35X30
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 450VXH270MEFC35X30 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 20281 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecVXH Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Serie VXH
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.48A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.072A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Temperatuur -25°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 270µF toepassingen General Purpose