475MXH220MEFCSN30X35
475MXH220MEFCSN30X35
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 475MXH220MEFCSN30X35 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 475MXH220MEFCSN30X35
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 475V SNAP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 475MXH220MEFCSN30X35 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 475V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 26949 pcs Data papier MXH Series DatasheetLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 475V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Serie MXH
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.36A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.904A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Andere namen 1189-3437 Temperatuur -25°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 220µF 475V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 220µF