Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 4MS7470MEFCTA8X7
4MS7470MEFCTA8X7
4MS7470MEFCTA8X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4MS7470MEFCTA8X7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4MS7470MEFCTA8X7
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 4V RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer 4MS7470MEFCTA8X7 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 4V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 801540 pcs Data papier MS7 SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 4V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie MS7
Rimpelstroom @ Lage frequentie 190mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 228mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 470µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 470µF toepassingen General Purpose