Huis > producten > condensatoren > Aluminium - Polymer Condensatoren > 4SW270M2.9X7.3
4SW270M2.9X7.3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4SW270M2.9X7.3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4SW270M2.9X7.3
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V SMD
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 4SW270M2.9X7.3 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 95708 pcs Data papier SLG, SWZ, SW Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 4V
Type Polymer Tolerantie ±20%
Surface Mount Land Size - Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie PC-CON, SW ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2917 (7343 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Surface Mount
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.114" (2.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm gedetailleerde beschrijving 270µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 270µF toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
4SW270M Image
  • Deel#:4SW270M
  • fabrikanten:Rubycon