Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 500MXH100MEFC22X35
500MXH100MEFC22X35
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 500MXH100MEFC22X35 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 500MXH100MEFC22X35
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 500V SNAP
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 500MXH100MEFC22X35 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 500V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 17950 pcs Data papier MXH Series DatasheetLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Serie MXH
Rimpelstroom @ Lage frequentie 920mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.288A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Temperatuur -25°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 100µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 100µF toepassingen General Purpose