50LSW22000MEFC36X118
50LSW22000MEFC36X118
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 50LSW22000MEFC36X118 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 50LSW22000MEFC36X118
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 22000UF 20% 50V SCREW
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 50LSW22000MEFC36X118 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 22000UF 20% 50V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.417" Dia (36.00mm) Serie LSW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 7.5A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 8.1A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.500" (12.70mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 4.803" (122.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 22000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C Capaciteit 22000µF