Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 50MH70.33MEFCT54X7
50MH70.33MEFCT54X7
50MH70.33MEFCT54X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 50MH70.33MEFCT54X7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 50MH70.33MEFCT54X7
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 50MH70.33MEFCT54X7 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5652 pcs Data papier Lead Forming CodesMH7 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Serie MH7
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.059" (1.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Capaciteit 0.33µF