Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 50MS50.1MEFC4X5
50MS50.1MEFC4X5
50MS50.1MEFC4X5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 50MS50.1MEFC4X5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 50MS50.1MEFC4X5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 50MS50.1MEFC4X5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4686 pcs Data papier Lead Forming CodesMS5 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Serie MS5
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.059" (1.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 0.1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Capaciteit 0.1µF