Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 50MU224M3216
50MU224M3216
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 50MU224M3216 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 50MU224M3216
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.22UF 20% 50VDC 1206
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 50MU224M3216 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.22UF 20% 50VDC 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 61989 pcs Data papier MU Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC -
Tolerantie 0.22µF Beëindiging -
Surface Mount Land Size - Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)