Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 50NW71MEFC4X7
50NW71MEFC4X7
50NW71MEFC4X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 50NW71MEFC4X7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 50NW71MEFC4X7
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 50NW71MEFC4X7 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1484083 pcs Data papier NW7 SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Serie NW7
Rimpelstroom @ Lage frequentie 10mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 15mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Bi-Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.059" (1.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 1µF toepassingen General Purpose