Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 50SGV100M8X10.5
50SGV100M8X10.5
50SGV100M8X10.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 50SGV100M8X10.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 50SGV100M8X10.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 50SGV100M8X10.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie SGV
Rimpelstroom @ Lage frequentie 230mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 276mA @ 10kHz
ratings AEC-Q200 Polarisatie -
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos Radial, Can - SMD
Andere namen 1189-2468-6 Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 100µF