Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 50ZL820MEFCGC16X20
50ZL820MEFCGC16X20
50ZL820MEFCGC16X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 50ZL820MEFCGC16X20 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 50ZL820MEFCGC16X20
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 50ZL820MEFCGC16X20 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 95356 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZL Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Serie ZL
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.638A @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Tape & Box (TB)
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 23 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 820µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 820µF toepassingen General Purpose