Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 50ZLJ27MTA5X11
50ZLJ27MTA5X11
50ZLJ27MTA5X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 50ZLJ27MTA5X11 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 50ZLJ27MTA5X11
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 27UF 20% 50V RADIAL
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 50ZLJ27MTA5X11 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 27UF 20% 50V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 876359 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZLJ Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie ZLJ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 130.2mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Tape & Box (TB)
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.079" (2.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 480 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 27µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 27µF toepassingen General Purpose