Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 6.3ML47MEFCT54X7
6.3ML47MEFCT54X7
6.3ML47MEFCT54X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 6.3ML47MEFCT54X7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 6.3ML47MEFCT54X7
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 6.3ML47MEFCT54X7 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1191570 pcs Data papier ML SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 6.3V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Serie ML
Rimpelstroom @ Lage frequentie 47mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 70.5mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.059" (1.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 47µF toepassingen General Purpose