6.3YXH680MEFCTA8X11.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 6.3YXH680MEFCTA8X11.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 6.3YXH680MEFCTA8X11.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 6.3YXH680MEFCTA8X11.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 579003 pcs Data papier YXH SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 6.3V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie YXH
Rimpelstroom @ Lage frequentie 352mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 640mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 130 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 680µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Capaciteit 680µF