63LSQ150000MEFC90X141
63LSQ150000MEFC90X141
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 63LSQ150000MEFC90X141 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 63LSQ150000MEFC90X141
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 150000UF 20% 63V SCREW
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 998 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 63LSQ150000MEFC90X141 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 150000UF 20% 63V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 998 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecLSQ Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 3.543" Dia (90.00mm) Serie LSQ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 26A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 28.6A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 1.236" (31.40mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 5.630" (143.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 150000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 150000µF toepassingen General Purpose