Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 63MU473MA13216
63MU473MA13216
63MU473MA13216
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 63MU473MA13216 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 63MU473MA13216
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.047UF 20% 63VDC 1206
(in US Dollars)
200 pcs400 pcs600 pcs
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 63MU473MA13216 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.047UF 20% 63VDC 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 72113 pcs Data papier MU Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 63V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±20%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie PMLCAP®, MU ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Andere namen 1189-2556-2 Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.047" (1.20mm)
Kenmerken - diëlektrische materiaal Acrylic, Metallized
gedetailleerde beschrijving 0.047µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) Capaciteit 0.047µF